Διαδικτυακό περιοδικό Μουσικής TAR

homepage    about us    public forum    links    contact us

ΝΕΑ ΤΙΜΗ ! - Πωλείται καμπίνα Randall Warhead 4x12 (Dimebag Darell signature model)

This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    tar.gr Forum Index -> ΑΓΓΕΛΙΕΣ
View previous topic :: View next topic  
Author Message
s.tsakanikas

PostPosted: Sat Sep 22, 2012 1:26 am    Post subject: ΝΕΑ ΤΙΜΗ ! - Πωλείται καμπίνα Randall Warhead 4x12 (Dimebag Reply with quote

Για όσους είναι fan των Pantera και του Dimebag συγκεκριμένα η καμπίνα αυτή θα τους είναι σίγουρα ήδη γνωστή. Είναι το signature μοντέλο του Dimebag από τη randall, το οποίο σταμάτησε να παράγεται το 2005 αφότου ο Dimebag δολοφονήθηκε. Αυτά για την ιστορία..
Στην ουσία τώρα. Η καμπίνα διαθέτει
4x12 Celestion Vintage 30s (εγγύηση!)
• διογκωμένο από κατασκευής πλαίσιο (thick heavy plywood) για ενίσχυση της απόδοσης των χαμηλών συχνοτήτων
• Μέγιστη ισχύς 280 Watt
• δυνατότητα mono(4 /16 ohm) και στέρεο(8 ohm) οδήγησης των ηχείων
• Mic Eliminator XLR stereo/mono direct outs
• Κάθε direct έξοδος περιλαμβάνει 3-way voicing switch και ground lift.
Voicing options: Normal, Dark or Bright
• Ροδάκια
Η καμπίνα βρίσκεται από την αγορά της στο προσωπικό μου studio στην Πάτρα και χρησιμοποιήθηκε κυρίως για δικές μου ηχογραφήσεις και έχει αποδειχθεί διαμάντι από metal μέχρι jazz παίξιμο. Είναι σε άψογη κατάσταση. Την είχα αγοράσει γύρω στα 1000? οπότε τα 450? πιστεύω είναι πολύ καλό deal για μια υψηλής ποιότητας, συλλεκτική καμπίνα. Τη δίνω γιατί αφήνω το studio και δυστυχώς δεν έχω χώρο. Δυνατότητα δοκιμής στο studio (Πάτρα). Αν κάποιος ενδιαφέρεται με ένα email μπορώ να στείλω φωτογραφίες.

6932399257, Σωτήρης
s_tsakanikas@hotmail.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    tar.gr Forum Index -> ΑΓΓΕΛΙΕΣ All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum