Διαδικτυακό περιοδικό Μουσικής TAR

homepage    about us    public forum    links    contact us

Πωλείται πιάνο SAMICK SU-118 μαυρη λάκα (1.18m)

This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    tar.gr Forum Index -> ΑΓΓΕΛΙΕΣ
View previous topic :: View next topic  
Author Message
moderndrummer

PostPosted: Thu Sep 06, 2012 8:39 pm    Post subject: Πωλείται πιάνο SAMICK SU-118 μαυρη λάκα (1.18m) Reply with quote

πωλείται πιάνο samick su-118 σε μαύρη λάκα γερμανικής κατασκευής αγορασμένο από Φίλιππο Νάκα το 1993. Το πιάνο βρίσκεται στη Θεσσαλονίκη.

Είναι σε άριστη κατάσταση, πολύ καλοσυντηρημένο, χωρίς γρατζουνιές ή χτυπήματα. Δίνεται μαζί με το σκαμπώ του.

Το ύψος του ηχείου είναι 1.18 μετρα. Το αντίστοιχο σημερινό μοντέλο έχει στο νακα 3700 ευρώ.

Πωλείται στα 1500 ευρώ λόγω αναχώρησης στο εξωτερικό. Η τιμή είναι συζητήσιμη.

Βρίσκομαι στο εξωτερικό ήδη. Για πληροφορίες επικοινωνήστε στο 6974358208 με τον πατέρα μου, κ. Θανάση.

Για επικοινωνία μαζί μου παρακαλώ στείλτε μου email στο portarinos @ hotmail dot com. Στην περίπτωση αυτή αφήστε μου και ένα σταθερό τηλέφωνο για να σας καλέσω.

Ευχαριστώ πολύ το φόρουμ για τη φιλοξενία της αγγελίας μου. Ευχαριστώ και εσάς για το χρόνο σας.

Φιλικά,
Αχιλλέας
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    tar.gr Forum Index -> ΑΓΓΕΛΙΕΣ All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum